Coś wyjątkowego dla Twojego dziecka.

Chcesz aby twoje dziecko aktywnie spędziło czas, dobrze się bawiło? Chcesz zapewnić mu łagodny start w szkole i oswoić go z nowym miejscem?

Możemy ci w tym pomóc.

Serdecznie zapraszamy dzieci z zerówki na tematyczne warsztaty organizowane w Szkole Da Vinci w Bielsku-Białej.

Sprawdź listę warsztatów
Archiwalne

Robotyka na wesoło

Programowanie Budowanie robotów, które same się poruszają?

Tak! U nas to naprawdę możliwe nauka programowania od najmłodszych lat wspomaga logiczne i kreatywne myślenie, pobudza dociekliwość i zaangażowanie oraz wspomaga umiejętność pracy w grupie. Dzieci przekonają się, że to nie takie trudne!

Podczas warsztatów dla dzieci, rodzice będą mieli możliwość zobaczenia szkoły, zadania nurtujących pytań związanych z edukacją w Naszej Szkole oraz dopytania o szczegóły rekrutacji.

Zapraszamy!

Archiwalne

Decoupage zdobienie artystyczne

Niepowtarzalne, wyjątkowe i piękne – dokładnie takie będą przedmioty ozdobione przez Twoje Dziecko, podczas naszych warsztatów deocupage!

Jeśli Twoja pociecha uwielbia bawić się w małego artystę, ten czas na pewno będzie dla niego wyjątkowy.

Już 24.11.2021 zapraszamy na warsztaty wprowadzające, dzięki którym poznasz naszą Szkołę, będziesz mógł zadać nurtujące pytania, a Twoje Dziecko ciekawie spędzi czas, oswajając się z nowym miejscem i ludźmi.

Zapraszamy!

Zapisz swoje dziecko na warsztaty

Opłata za jeden  warsztat wynos 30 złotych. W cenie zawarte są wszystkie materiały potrzebne do zajęć.