Kadra
Monika Gałuszka
Dyrektor
Kadra pracowników i nauczycieli
Irena Żołnierczyk
Dyrektor ds. marketingu
Brańczyk Klaudia
Socjoterapeuta, trener, TUS, pedagog specjalny
Byrdy Helena
Nauczyciel matematyki
Chlipała Ewa
Nauczyciel j. angielskiego
Cicha Anna
Nauczyciel historii
Czylok Magdalena
Pomoc nauczyciela, pedagog specjalny
Delekta Wiesława
Nauczyciel chemii
Frączyk Weronika
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Gałuszka Łukasz
Nauczyciel j. angielskiego, nauczyciel informatyki
Biernat Natalia
Pomoc nauczyciela
Górna-Oremus Katarzyna
Nauczyciel religii
Hałat-Ratusznik Aleksandra
Pomoc nauczyciela
Jakubiec Katarzyna
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Malik-Harkawik Dominika
Nauczyciel plastyki i muzyki
Maryszewska Sylwia
Fizjoterapeuta
Masny Monika
Nauczyciel biologii
Mądra Justyna
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Micińska Klaudia
Nauczyciel j. angielskiego
Moczydłowska Katarzyna
Nauczyciel religii
Nowak Agnieszka
Psycholog
Olma Armida
Biblioteka
Olma Magdalena
Nauczyciel wspomagający, pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny
Podkańska Beata
Nauczyciel j. polskiego
Przybyła-Nowak Aleksandra
Psycholog
Rasała Marta
Nauczyciel wychowania fizycznego
Roman Beata
Nauczyciel techniki
Ryłko Jakub
Nauczyciel wychowania fizycznego
Rzepka-Godoj Olga
Fizjoterapeuta
Semla Edyta
Psycholog, tyflopedagog
Sroka Gabriela
Pomoc nauczyciela
Stusek Aleksandra
Nauczyciel j. polskiego
Szlósarczyk-Kufel Anna
Fizjoterapeuta
Szarski Andrzej
Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
Szymanek Izabela
Logopeda
Tomala Justyna
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny
Tomala Katarzyna
Pomoc nauczyciela, instruktor ceramiki
Tonet Małgorzata
Nauczyciel j. włoskiego
Wybraniec Agnieszka
Psycholog
Paździora Michał
Instruktor szachów
Irena Żołnierczyk
Dyrektor ds. marketingu
Brańczyk Klaudia
Socjoterapeuta, trener, TUS, pedagog specjalny
Byrdy Helena
Nauczyciel matematyki
Chlipała Ewa
Nauczyciel j. angielskiego
Cicha Anna
Nauczyciel historii
Czylok Magdalena
Pomoc nauczyciela, pedagog specjalny
Delekta Wiesława
Nauczyciel chemii
Frączyk Weronika
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Gałuszka Łukasz
Nauczyciel j. angielskiego, nauczyciel informatyki
Biernat Natalia
Pomoc nauczyciela
Górna-Oremus Katarzyna
Nauczyciel religii
Hałat-Ratusznik Aleksandra
Pomoc nauczyciela
Jakubiec Katarzyna
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Malik-Harkawik Dominika
Nauczyciel plastyki i muzyki
Maryszewska Sylwia
Fizjoterapeuta
Masny Monika
Nauczyciel biologii
Mądra Justyna
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Micińska Klaudia
Nauczyciel j. angielskiego
Moczydłowska Katarzyna
Nauczyciel religii
Nowak Agnieszka
Psycholog
Olma Armida
Biblioteka
Olma Magdalena
Nauczyciel wspomagający, pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny
Podkańska Beata
Nauczyciel j. polskiego
Przybyła-Nowak Aleksandra
Psycholog
Rasała Marta
Nauczyciel wychowania fizycznego
Roman Beata
Nauczyciel techniki
Ryłko Jakub
Nauczyciel wychowania fizycznego
Rzepka-Godoj Olga
Fizjoterapeuta
Semla Edyta
Psycholog, tyflopedagog
Sroka Gabriela
Pomoc nauczyciela
Stusek Aleksandra
Nauczyciel j. polskiego
Szlósarczyk-Kufel Anna
Fizjoterapeuta
Szarski Andrzej
Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
Szymanek Izabela
Logopeda
Tomala Justyna
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny
Tomala Katarzyna
Pomoc nauczyciela, instruktor ceramiki
Tonet Małgorzata
Nauczyciel j. włoskiego
Wybraniec Agnieszka
Psycholog
Paździora Michał
Instruktor szachów